SKIBUSY, BEZBARIÉROVÁ DOPRAVA

____________________________________________________________________________________________________________________

BEZBARIÉROVÁ DOPRAVA NA PRADĚD
ARRIVA MORAVA a.s. provozuje s povolením CHKOJ ve vybraných termínech 10x ročně bezbariérovou autobusovou dopravu až na vrchol Jeseníků - Praděd. Přeprava je určena lidem s omezenou schopností pohybu a jejich nezbytnému doprovodu a seniorům 65+.

Rezervaci je nutné si předem domluvit. 

Podrobnosti ZDE

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

SKIBUSY JESENÍKY 2019

 SKIBUS KRNOV-OVČÁRNA:             SKIBUS OSTRAVA-OVČÁRNA:

Skibus Krnov -Ovčárna                    Skibus Ostrava -Ovčárna____________________________________________________________________________________________________________________

Cyklobusy jsou běžné autobusové linky určené především pro přepravu cykloturistů s jízdními koly a pěších turistů, ale i všech ostatních cestujících. Jízdní kola jsou přepravována ve speciálních cyklovozících připojených za autobusy s kapacitou 18 až 28 jízdních kol.

Turistbusy jsou běžné autobusové linky určené především pro přepravu pěších turistů, ale i všech ostatních cestujících. Autobusy nejsou speciálně uzpůsobené pro přepravu jízdních kol.

Skibusy  jsou běžné autobusové linky určené především pro přepravu lyžařů s lyžemi, ale i všech ostatních cestujících.

 _______________________________________________________________________________________________________________________

Veškeré dotazy týkající se provozu rekreačních linek můžete zasílat na e-mailovou adresu  centrumsluzeb.morava@arriva.cz nebo se na nás můžete obrátit na telefonním čísle 844 555 888.  
O provozu skibusů v sezóně 2018/2019 Vás budeme včas informovat.
_______________________________________________________________________________________________________________________